Tiskový/á mluvčí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dopravní podnik Ostrava a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté pro styk s veřejností - tiskový/á mluvčí.

Místo výkonu práce: Poděbradova 494/2, Moravská Ostrava V případě zájmu se dostvate osobně po předchozí tel. domluvě nebo pište na e-mail. Požadujeme: -SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na žurnalistiku -Velmi dobrá znalost produktů MS Office -Výborné jazykové dovednosti-mluvený i psaný projev -Aktivní znalost anglického jazyka -Profesionální vystupování, prezentační dovednosti -Velmi dobré organizační schopnosti -Schopnost pohotově reagovat, pracovat v týmu -Samostatnost, komunikativnost, kreativita, preciznost, spolehlivost -Argumentační schopnosti -Zvládání zátěžových situací -Aktivní a samostatný přístup k řešení pracovních úkolů, loajálnost Benefity: Příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec zákoníku práce aj. PP na dobu určitou, po osvědčení sepsání prac. smlouvy na dobu neurčitou.

Lokalita pracoviště

Poděbradova 494, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dopravní podnik Ostrava a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému