PROJEKTOVÝ LOGISTIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FENESTRA WIEDEN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky - projektový logistik.

Soukromá společnost zabývající se výrobou prosklených fasád se sídlem v Liberci přijme uchazeče na pozici projektový logistik. Náplní práce je tvorba logistických plánů a konceptů (toky materiálů, doprava atd). Požadovaná praxe: v pozici logistiky výhodou Požadované Znalosti: - vysokoškolské vzdělání podmínkou - anglický jazyk podmínkou - základní orientace v technických výkresech - znalost práce s PC – Word, Excel - ŘP skupiny B - ochota cestovat (Evropa) - praxe z automotive výhodou. Nabízíme: - místo výkonu práce: Liberec - možnost spolupráce na prestižních Evropských projektech - klidné a kultivované prostředí stabilní rodinné firmy - odpovídající finanční ohodnocení - možnost růstu - další benefity dle dohody Mzda - nástupní: 30.000,- až 40.000,- / měsíc. Závisí na zkušenostech zájemce. Vaše žádosti spolu s životopisy zasílejte: kontakt

Lokalita pracoviště

Malodoubská 355, 460 08 Liberec 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FENESTRA WIEDEN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FENESTRA WIEDEN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému