Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ETOILE CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence).

Místo práce: Šrobárova č.p. 1150/50, Praha 1 Volejte na tel.: kontaktv prac. dny 7-15:30, e-mail: kontakt; kontakt Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., morální a občanskou bezúhonnost, zkušenosti s vedením týmu, komunikační a manažérské schopnosti, ARIP specializace nebo VŠ, osobnostní a profesionální předpoklady pro řízení pracovního týmu, uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme: Moderní pracovní prostředí, mladý, vstřícný kolektiv Nástupní plat 30.000,- 5 týdnů dovolené Možnost profesního odborného růstu Plnou realizaci v oboru Podpora dalšího vzdělávání v rámci oboru Možnost samostatné práce Nástupní benefit 40.000,- Požadované doklady: Přihláška se strukturovaným profesním životopisem Kopie dokladů o dosaženém vzdělání Aktuální výpis z RT Čestné prohlášení, že proti uchazeči není vedeno trestní řízení Souhlas s použitím osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb. v platném znění Termín konání VŘ bude uchazečům oznámen. V případe zájmu nás prosím kontaktujte na mail: kontakt Tel. kontakt, 26716 3809 Kontaktní osoba: Hana Krištofová, personální oddělení NIP.

Společnost

ETOILE CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Šrobárova 1150, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ETOILE CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ETOILE CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému