Plánovač - správce generálního harmonogramu prací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tractebel Engineering a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební inženýři - plánovač - správce generálního harmonogramu prací.

Místo výkonu práce: U Panského dvora č.p. 986/3, Klíše, Ústí nad Labem práce na stavbách. Náplň práce: příprava harmonogramu prací v programu MS Project kontrola průběhu realizace výstavby dle platného harmonogramu organizace pravidelných kontrolních dnů - reporting týkající se plnění HMG identifikace kritické cesty, stanovení souboru úkolů, který přímo ovlivňuje délku projektu smluvní jednání, nastavení dílčích termínu kontrola dodržování dílčích termínů dle uzavřených smluv Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru praxi v oblasti realizace technologických staveb silné organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti znalost MS Project, MS Office, AutoCAD výhodou znalost anglického jazyka ŘP skupiny B Ochota cestovat a akceptovat dlouhodobý pobyt na stavbách v ČR i ve světě Nabízíme: řízení ambiciózních projektů podporu dalšího rozvoje 25 dnů dovolené flexibilní pracovní doba Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Lokalita pracoviště

U Panského dvora 986, 400 01 Ústí nad Labem 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební inženýři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tractebel Engineering a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tractebel Engineering a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému