Pracovník pro stavebně technickou údržbu objektu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pavel Sedlák hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební údržbáři budov - pracovník pro stavebně technickou údržbu objektu.

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM [JM] Místo výkonu práce: Děčín Nástup možný ihned. Požadujeme řidičský průkasz skupiny B Popis: - drobné zednické práce - malířské a lakýrnické práce - drobné instalatérské práce - sekání trávy a podobně Práce převážně ve stoje, možnost střídání pracovní pozice, jemná motorika, pracoviště není bezbariérové. Kontakt: Pavel Sedlák, tel. kontakt, osobní jednání na adrese Kamenická č.p. 751/171, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Společnost

Pavel Sedlák

Lokalita pracoviště

Kamenická 751, 405 02 Děčín 2 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Stavební údržbáři budov

Mzdové podmínky

Základní mzda: 66 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pavel Sedlák výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pavel Sedlák o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému