STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - OBSLUHA CNC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Groz-Beckert Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci - strojírenský dělník - obsluha cnc.

Požadavky na uchazeče: SOU - vyučen ideálně ve strojírenském oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, zkkušenost se strojíenskou výrobou - lisování, manuální ručnost, samostatnost, flexibilita, manuální zručnost, práce ve 2 směnném provozu, riziko hluku. Nabízíme: mzdové ohodnocení: 17 940 Kč + prémie, výhled převzetí do kmene, firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené,) V případě zájmu zašlete, nebo předejte životopis: Groz-Beckert Czech s.r.o., U Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice Mgr. Kateřina Šítalová kontakt tel: kontakt

Lokalita pracoviště

U Sirkárny 739, 370 04 České Budějovice 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Strojírenští kovodělníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 940 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Groz-Beckert Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Groz-Beckert Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému