Kontrolor kvality/výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Geomine a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - kontrolor kvality/výroby.

Hledáte práci na Příbramsku? Rádi byste pracovali v zavedené společnosti s moderními technologiemi? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Pracovní náplň: - Provádí kontrolní činnosti souvisejících s kontrolou kvality vyráběných produktů dle výkresové dokumentace - Doporučuje svému nadřízenému zastavení výroby v případě zjištění neshody u vyráběných produktů nebo při podezření na výskyt neshody. - Informování příslušných odpovědných pracovníků společnosti o výskytu neshod u vyráběných produktů k realizaci vhodných opatření k nápravě - Navrhuje opatření ke zlepšení prováděných činností - Dodržuje standardy ISO 9001, předpisy BOZP a PO Požadavky: - úspěšná praxe v některém ze strojírenských oborů nebo výuční list v oboru - znalost práce s měřidly (posuvné měřítko, úhloměr, dílenský metr) - čtení výkresové dokumentace - soustředěnost a smysl pro detail Nabízíme: - práci na HPP ve vícesměnném provozu - finanční ohodnocení odpovídající výkonu a kvalitě práce - podporu vedoucího oddělení kvality - odborné vzdělávání v oboru - možnost kariérního růstu - zaškolení na nabízenou pozici - závodní stravování/příspěvek na stravenky Na Vaše životopisy se těšíme na emailu kontakt či na Vaše zavolání na telefonu kontakt.

Společnost

Geomine a.s.

Lokalita pracoviště

Husova 570, 1 2 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Geomine a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Geomine a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému