Tiskař textilií na rotačním či digitálním tiskacím stroji

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LA LINEA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Tiskaři - tiskař textilií na rotačním či digitálním tiskacím stroji.

TISKAŘ - textilií na rotačním či digitálním tiskacím stroji, pro rotační tisk je výhodou zkušenost a praxe v textilním provozu, pro digitální tisk znalost práce s PC, AJ. Bližší informace ohledně náplně práce a upřesňující požadavky na obsazení pozice tiskaře sdělí ved. výroby. Nabízíme: prac. poměr na dobu určitou ( 1 rok) s možností prodloužení , možnost stravování v blízké školní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele.

Společnost

LA LINEA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Elišky Krásnohorské 1585, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Tiskař v oboru Vydavatelství, tisk a polygrafie
Alternativní názvy profese: Tiskaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LA LINEA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LA LINEA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému