UKLÍZEČ-KA (vyhrazeno pro OZZ nebo ID)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - uklízeč-ka (vyhrazeno pro ozz nebo id).

A11 (vyhrazeno pro OZZ nebo ID) 17/10/2016 Výběrové řízení se uskuteční ve firmě (Svazarmovská 308, Místek) dne 31.10.2016 v 8,00 hod. (životopis s sebou) Jedná se o lehčí práce, pouze na ranní směny (4,5 hod./den), pracovní doba 8-13,30 hod. Náplň práce - úklid kancelářských prostor a příslušenství Požadavky - spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, čistý TR Nabízíme benefity: - příspěvky na rehabilitace - příspěvky na rekreační pobyty dětí.

Společnost

VKUS-BUSTAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Frýdek-Místek, Frýdek-Místek (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 60 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VKUS-BUSTAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému