Referent/ka cestovní kanceláře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CK IRÍNY TOURS spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci cestovních kanceláří a agentur - referent/ka cestovní kanceláře.

Pozice: referent/ka cestovní kanceláře ( SÚPM ) Místo vhodné i pro absolventy. Jedná se o administrativní práce v cestovní kanceláři s rezervačním programem - vše zaučíme. Požadavky: komunikativnost, znalost alespoň jednoho jazyka - AJ, NJ, zodpovědnost, flexibilita, příjemné vystupování. Možnost cestování. Pracovní doba: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 hod. Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená po roce praxe Nástup od 1.11.2016. Mzda: 11 000,- až 14 000,- Kč Kontakt:Korecká Margaritopulu Sotira, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: CK IRÍNY TOURS spol. s r.o., Střelecká č.p. 100, Příbram II

Společnost

CK IRÍNY TOURS spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Střelecká 100, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CK IRÍNY TOURS spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CK IRÍNY TOURS spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému