Provozní - asistentka F&B managera

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost REGATA ČECHY, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - provozní - asistentka f&b managera.

PROVOZNÍ - ASISTENTKA F&B MANAGERA Náplň práce: -zajišťování plynulého chodu všech středisek F&B hotelu -řízení personálu na všech střediscích F&B hotelu -kontrola chodu středisek, zajištění akcí -úzká spolupráce s vedením hotelu -kontakt s hosty, řešení problémů a stížností Požadujeme: -vyučení v oboru/SŠ -zkušenost z oboru -odolnost vůči stresu -loajálnost, flexibilitu -zkušenosti s vedením a motivací lidí -počítačové dovednosti -čistý trestní rejstřík Preferujeme jazykové znalosti: Anglicky, Německy Preferujeme počítačové znalosti: Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet Nabízíme: -řádnou pracovní smlouvu -sociální a zdravotní pojištění platíme dle zákona -celoroční práci pro ryze českou stabilní firmu 25.000 - 35.000 Kč hrubého, proplácíme soboty, neděle, svátky, vše oficiálně přiznané, nastaveny motivační bonusový systém -podporujeme a finančně přispíváme na další vzdělávání -ubytování a stravování v místě za symbolické ceny možnost sportovního vyžití za výhodných podmínek Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopis zašlete na kontaktní adresu.

Společnost

REGATA ČECHY, a.s.

Lokalita pracoviště

Pec pod Sněžkou 141, 542 21 Pec pod Sněžkou 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti REGATA ČECHY, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost REGATA ČECHY, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému