Zdravotní sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez osvědčení - zdravotní sestra.

Pracoviště: Nádražní č.p. 400, Hlubočky. Pro našeho významného klienta z oblasti výrobních firem hledáme šikovnou, organizačně zdatnou zdravotní sestřičku na plný úvazek do onsite ordinace pracovního lékaře. Náplň práce: - pracovní prohlídky - vedení kartotéky, cca 150 registrovaných pacientů (zahraniční management firmy) - zajištění chodu ordinace - komunikace s personálním oddělením - administrativa Co by měl/a ideální kandidát/ka mít? - příjemné vystupování - velký smysl pro zodpovědnost a pečlivost - skvělé komunikační dovednosti - orientaci v lékařské administrativě - dobrou znalost angličtiny - komunikace se zahraničními zaměstnanci firmy při lékařských prohlídkách Co nabízíme? - práce na plný úvazek, v jednosměnném provozu (pondělí - pátek, 7:00 - 15:30 hod.) - práci v příjemném prostředí - úplně nová, moderní ordinace - plat 30.000 Kč/měsíc První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Lokalita pracoviště

Nádražní 400, 783 65 Hlubočky 3 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry bez osvědčení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému