Administrativní pracovník - Hodonín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMERO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník - hodonín.

Administrativní pracovník - Hodonín Pro naše obchodní oddělení hledáme posilu do týmu, za kterou budou vidět správné a rychlé výsledky. Budete mít v kanceláři zodpovědnost za obchodní administrativu. Tato práce vyžaduje pečlivost a čeká vás každodenní telefonická komunikace se zákazníky a obchodními zástupci. Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás. Práce pro OZP. Náplň práce: Řešení pohledávek. Komunikace se zákazníky a obchodními zástupci. Servis databáze. Naceňování zboží. Příprava podkladů pro obchodní zástupce. Domlouvání schůzek. Práce s e-shopem. Požadujeme: Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Příjemné vystupování a komunikaci. Nadšení a aktivitu v oblasti obchodu. Tah na branku. Znalost práce na PC, Word, Excel. Nabízíme: Pracovní smlouva. Příjemné pracovní prostředí. Vaše práce bude vidět na růstu firmy. Kolektiv, který táhne za jeden provaz. Stravenky. MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR) Nástup možný ihned. Do předmětu uveďte název pracovní pozice „Administrativní pracovník - Hodonín“ Kontakt: kontakt Lenka Prokešová, SMERO, spol. s r.o. Nechoďte osobně, není zde osoba, která by se vám mohla věnovat. Vybrané uchazeče/uchazečky budeme kontaktovat.

Společnost

SMERO, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Jižní 4192, 695 01 Hodonín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMERO, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMERO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému