ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - ASISTENT/-KA JEDNATELE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MITRANS-HK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/-ice - asistent/-ka jednatele.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - ASISTENT/-KA JEDNATELE - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2016 - Náplň práce: zajišťování administrativy dle požadavků jednatele - Požadujeme: SŠ vzdělání, ŘP sk. B, anglický jazyk a německý jazyk výhodou - Nabízíme: možnost pracovat v rozvíjející se společnosti s možností zvýšení mzdového ohodnocení - Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky a OZP. - Kontakt: V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky p. Klouček kontaktnebo emailem: kontakt

Společnost

MITRANS-HK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Drtinova 175, 503 11 Hradec Králové 15 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MITRANS-HK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MITRANS-HK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému