Asistent/ka týmu odpadové společnosti (odborný pracovník v admistrativě)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EKO-SEPAR, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka týmu odpadové společnosti (odborný pracovník v admistrativě).

Náplň práce: " podpora chodu kanceláře oddělení pohledávek, vyřizování korespondence, komunikace se zákazníky " podpora při zpracovávání faktur " vedení archivnictví a spisové služby firmy " objednávky, evidence nádob Požadujeme: " min. středoškolské vzdělání s maturitou " znalost Zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech a vyhlášky o Katalogu odpadů č. 93/2016 Sb. výhodou " znalost německého nebo anglického jazyka min. na komunikativní úrovni " velmi dobré PC znalosti, znalost programu Helios a Inisoft výhodou " zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost " velmi dobré komunikační dovednosti " příjemné vystupování Nabízíme: " zázemí stabilní mezinárodní společnosti " 4 týdny dovolené " stravenky " odpovídající platové ohodnocení včetně ročních bonusů " příjemné pracovní prostředí Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce popř. v německém nebo v anglickém jazyce. Pokud nenajdete odpovídající pracovní pozici nebo chcete položit doplňující dotaz, kontaktujte nás prosím: Bc. Marika Groeslová - personalista email: kontakt

Společnost

EKO-SEPAR, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Hřbitovní 1214, 330 23 Nýřany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EKO-SEPAR, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EKO-SEPAR, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému