Pomocná všeobecná účetní podvojného účetnictví a mezd

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LASTING SPORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - pomocná všeobecná účetní podvojného účetnictví a mezd.

!!! ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK !!! Způsob hlášení uchazečů: - e-mailem - kontakt Kontaktní osoby: p.Walterová tel.:kontakt Upřesňující informace: - pomocná všeobecná účetní - podvojného účetnictví a mezd Náplň práce: - spolupráce s externí hlavní účetní při závěrkových pracích,účtování faktur přijatých a vydaných, interních dokladů, banky, pokladny,pracovní cesty. - sestavování měsíčních výkazů DPH pro hlavní účetní - znalost účetního programu POHODA výhoda Požadujeme: - min. 1 rok praxe, znalost účetních a mzdových zákonů zpracování srážek, reporting a statistiky, ELDP, komunikace s úřady (ČSSZ, zdravotní pojišťovny), - znalost účetního programu POHODA ,aktivní přístup, samostatné řešení úkolů,pečlivost, svědomitost,znalost MS office, zpracování srážek a odvodů (zdravotní a sociální pojištění, exekuce,pracovní neschopnost, reporting a statistiky, ELDP, komunikace s úřady a institucemi Pracovní doba: - pracovní úvazek na zkrácenou pracovní dobu dopoledne / pondělí do 17.00 dle domluvy možnost úprava pracovní doby Zaměstnanecké výhody: - Zavedená firma 25 let na trhu , mzdový bonus Místo výkonu práce: Mánesova 1770, Sokolov

Společnost

LASTING SPORT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mánesova 1770, 356 01 Sokolov 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LASTING SPORT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LASTING SPORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému