referent/ka stavebního řádu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město KYJOV hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - referent/ka stavebního řádu.

Referent/ka stavebního řádu na Odbor stavebního úřadu Městského úřadu Kyjov Popis pracovní činnosti: zajišťování odborných agend na úseku stavebního řádu, např. ve věcech umístění, povolení, kolaudace a odstranění staveb, sankcí. Platové zařazení: tř. 10 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Termín nástupu: 1. 1. 2017 nebo dohodou po ukončení VŘ - pracovní poměr na dobu neurčitou (obsazení dvou pracovních míst) Předpoklady a požadavky: o předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb. (bezúhonnost, občanství ČR, způsobilost k právním úkonům, ovládání jednacího jazyka, další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem) o min. SŠ vzdělání - v oboru stavebním, právním, veřejnosprávním výhodou o znalost práce s PC - Word, Excel, PowerPoint, Internet o řidičské oprávnění skupiny B - připravenost k řízení o vysoké pracovní nasazení o umění jednat s lidmi (komunikační dovednosti) o ochota dále se vzdělávat o praxe ve veřejné správě výhodou Požadované doklady: o Přihláška do výběrového řízení (ke stažení na stránkách města v sekci Volná místa) o Strukturovaný životopis o Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce) o Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Obálku s výše uvedenými doklady označenou slovy "Výběrové řízení - referent/ka stavební řádu - NEOTVÍRAT" doručte na podatelnu úřadu nebo poštou na adresu: Městský úřad Kyjov, Personální útvar, Masarykovo nám. 30/1, 697 01 Kyjov. Do výběrového řízení budou zařazeny pouze přihlášky doručené nejpozději do 26. 10. 2016 do 17:00 hod. Další informace podá personalistka úřadu. Stravenky, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění. Mgr. Pavlína Švidroňová - tel: kontaktnebo vedoucí odboru stavebního úřadu Ing. Bc. Miloš Dokoupil - tel. kontakt. Tajemník MěÚ Kyjov si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče.

Společnost

Město KYJOV

Lokalita pracoviště

Masarykovo náměstí 30, 697 01 Kyjov 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 100 - 25 740 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město KYJOV výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město KYJOV o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému