Pracovník/pracovnice v cukrářské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Větrník, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci cukrovinek - pracovník/pracovnice v cukrářské výrobě.

Požadované dovednosti: - Vyučení v oboru není podmínkou, výhodou je praxe v jakékoliv gastro výrobě - pomocná síla v kuchyni, kuchařka na studené kuchyni, kuchařka nebo cukrářka. Pokud jste pracoval/a v jiném oboru nevadí, ozvěte se i tak, dáme šanci každému. Všechno vás naučíme za 3 měsíce - není to nic složitého! ,Co práce obnáší:? - Vše co je potřeba v naší cukrárně, vše vás zaučíme - není co nic složitého. - Ze začátku jednodušší cukrářské práce - vaření krémů, zadělávání těst, zakládání dortů Pokud vám to půjde, tak pak více. Jaké jsou směny:? - Směny jsou krátký / dlouhý týden - Směny jsou 10-ti hodinové od 6:00 do 16:30 (pul hodiny přestávka) Práce je 2x do měsíce o víkendu. Více informací o naší cukrárně: kontakt

Společnost

Větrník, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Palackého náměstí 1713, 621 00 Brno 21, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Větrník, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Větrník, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému