Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Vedoucí kontroly výroby a logistiky

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti výroby automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí kontroly výroby a logistiky.

Náplň práce:

·         interní podpora reportovacího systému NORIS

·         reporty, aktualizace a školení

·         správa spolupráce mezi odděleními

·         spolupráce s NORIS týmem a ostatními závody

·         údržba systému (instalace nových produktů, správa poruch, katalogů)

·         reporting

·         vytváření analýz v xls (ve spolupráci s procesními inženýry)

·         kontrola správnosti dat

·         Interní školitel aportovacího systému

·         školení konečných uživatelů

·         hlavní osoba pro uživatele systému SAP

Nabízíme:

·       profesionální kolektiv

·       zajímavou a různorodou práci

·       podporu osobního růstu a další vzdělávání

·       odpovídající finanční ohodnocení

·       firemní benefity

·       nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu neurčitou

·       pracoviště Most

Požadujeme:

·       SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

·       český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

·       anglický jazyk slovem i písmem

·       minimálně 2 toky technická praxe nebo praxe s reportováním ve spojení s SQL databází

·       dobrá znalost MS Office -  Excel a PowerPivot

·       základní programovací znalosti

·       znalost systému SAP výhodou

·       zájem o výrobní technologie výhodou

·       Řidičský průkaz sk. B

·       proaktivní přístup, spolehlivost, flexibilita, organizační schopnosti a komunikační schopnosti, týmový hráč, odolnost vůči stresu

·       ochota dále se vzdělávat, povědomí o technických inovacích

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Ústecký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Doprava a logistika
Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Kontrolor kvality, jakosti, Ředitel logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Nadstandardní zdravotní péče
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu
  • Mobilní telefon

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Klouzavá pracovní doba
  • Hodně se užívá cizí jazyk
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • MS Office - pokročilý
  • SAP - pokročilý
  • důslednost - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - úroveň překladatel / tlumočník

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému