Asistent/ka pedagoga

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent/ka pedagoga.

Životopis zasílejte na e-mail: kontakt Uchazeč musí mít buď ukončené pedagogické vzdělání (střední pedagogická škola aj.) nebo musí mít doklad, že absolvoval akreditovaný vzdělávací program "Studium pro asistenta pedagoga". Při nástupu musí mít platný "Psychologický posudek".(Po dohodě může uchazeč Psychologický posudek dodat ještě během zkušební doby). Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně, příspěvek FKSP

Společnost

Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti

Lokalita pracoviště

Karlovarská 459, 323 00 Plzeň 23, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 500 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému