Obsluha parkoviště

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SKI KLUB Ústí nad Orlicí, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlídači parkovišť a tržišť - obsluha parkoviště.

Kontakt telefonicky, e-mailem kontakt nebo osobně (Ski centrum Říčky v O.h. od 8 do 16 hod.). - organizace parkování motorových vozidel na parkovištích Ski centra - stravenky, zimní oblečení, Skipasy - možnost zaměstnání na PP/DPP dle dohody.

Společnost

SKI KLUB Ústí nad Orlicí, spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Říčky v Orlických horách 239, 517 61 Rokytnice v Orl.horách, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SKI KLUB Ústí nad Orlicí, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SKI KLUB Ústí nad Orlicí, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému