Samostatný technický pracovník - projektant telekomunikačních liniových staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost InfoTel, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti budov - samostatný technický pracovník - projektant telekomunikačních liniových staveb.

V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte své životopisy na kontakt Pro naši společnost, zabývající se kompletní realizací zakázek v oblasti telekomunikací, hledáme formou výběrového řízení zaměstnance na pozici: Samostatný technický pracovník - projektant telekomunikačních liniových staveb vhodné i pro čerstvé absolventy fakult elektrotechniky a komunikačních technologií oboru "Elektronika a sdělovací technika" nebo "Telekomunikační a informační technika Náplň práce: projekční a inženýrská činnost související s výstavbou telekomunikačních sítí, komunikace s majiteli pozemků, s úřady, s katastrem nemovitostí a další…, Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru / vhodné i pro absolventy řidičský průkaz sk. B, znalost práce s PC (AutoCAD, Microsoft Office), zodpovědnost, flexibilitu a samostatnost, nástup dle dohody Nabízíme: zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí, 13. a 14. mzdu dle výsledů hospodaření společnosti, stravenky, příspěvek na penzijní či životní pojištění. možnost práce na HPP i DPČ nepeněžní benefit (multisport)

Společnost

InfoTel, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Novolíšeňská 2678, 628 00 Brno 28, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Inženýři projektanti budov

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti InfoTel, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost InfoTel, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému