OPERÁTOR/KA VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Work Service Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - operátor/ka výroby.

Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Místo je vhodné i pro OZP. Jedná se o jednoduchou manuální práci v sedě i ve stoje. Práce na osmihodinových směnách. Hlavní pracovní poměr s požadavkem na dlouhodobou spolupráci. Podmínkou je dobrá jemná motorika, dobrý zrak nebo adekvátní pomůcky (brýle), pečlivost. Nabízíme plat 13.000 - 17.000 Kč/měsíc, možnost závodního stravování a pracovního oděvu, dotovaná autobusová doprava směrem z Březové nad Svitavou a z Moravské Třebové. Závodní stravování, pracovní oděv, dotovaná autobusová doprava, hrazená lékařská prohlídka, 25 dní dovolené. PODMÍNKOU JE ÚČAST NA OSOBNÍM POHOVORU SPOJENÉM S PROHLÍDKOU PRACOVIŠTĚ (NUTNÁ PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÁ DOMLUVA) Kontaktní osoba: Zatloukalová Nikola, tel.: kontakt(8.15 - 16.15 h), e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Dvořákova 328, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému