operátor/ka výroby - pracoviště BRNO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost McBride Czech a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - operátor/ka výroby - pracoviště brno.

Náplň práce: - manuální práce ve výrobě kosmetiky - kontrola vlasní práce a zodpovědnost za kompletnost vybavení výrobbku všemi náležitostmi (datum,číslo šarže apod.) - další práce související s pozicí Požadujeme : - pečlivost,zodpovědnost,manuální zručnost - aktivní přístup k práci - potravinářský průkaz Zaměstnanecké výhody: stravenky 140 Kč za odpracovanou směnu, 50% sleva na firemní výrobky,týden dovolené navíc,Flexipass v hodnotě 500 Kč.Kontakt telefonicky od 8.00-16.00 hod. (tel. kontakt), e-mailem: kontakt. Výběrové řízení: 25.10.2016 od 9.30 -12.00 hod. v zasedací místnosti KoP Hodonín, II.patro.

Společnost

McBride Czech a.s.

Lokalita pracoviště

Dusíkova 795, 638 00 Brno 38, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti McBride Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost McBride Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému