Operátoři výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - operátoři výroby.

z.:13.10.2016. Pracovní náplň: výroba auto chladičů, obsluha výrobního zařízení. Provoz: 8 hodinové směny (s volnými víkendy) Požadavky: manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost a chuť pracovat. Praxe v automotive výhodou. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Nabízíme: - Odměny od mistra za kvalitu práce až 5000Kč. - Odměny za pravidelnou docházku do práce. - Odměny za 200 odpracovaných hodin v jednom měsíci. - Doprava: zajištěný svoz zaměstnanců zdarma z - Ostravy (ÚAN a Ostrava- Dubina) do/ z práce. + další příspěvek na dopravu. - Ubytování: zajištěno, strhává se částka 1 500 Kč. - Platové podmínky: nabízíme 84Kč/hod . - Příspěvek na stravu 30 Kč denně na jedno teplé jídlo. Info.: na tel. kontakt, kontaktod 8-16 hod., nebo na e-mail: kontakt, kontakt. Výběrové řízení proběhne dne 10.11.2016 v 08:30 hodin na ÚP v Kopřivnici, místnost č. 369

Lokalita pracoviště

Průmyslová 368, 742 51 Mošnov 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému