DĚLNÍK/DĚLNICE V ELEKTROTECHNICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LITES Liberec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - dělník/dělnice v elektrotechnice.

Pracovní náplň: - ruční pájení mikropájkou klasických součástek i SMD - opravy po testeru - výměna součástek - výroba prototypů - ruční osazování a pájení dle výkresu Požadujeme: - praxe v pájení mikropájkou nutná - manuální zručnost - vyučení v oboru - zodpovědný přístup Nabízíme: - zázemí ryze české společnosti - práce na HPP - nástupní plat 12000,- Kč + odměny - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní spoření Nástup možný ihned. CV zasílat na adresu: kontakt

Společnost

LITES Liberec s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kateřinská 235, 463 03 Stráž nad Nisou (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LITES Liberec s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LITES Liberec s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému