Elektromontér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MC Control s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - elektromontér.

První kontakt e-mailem, osobně po telefonické domluvě. Požadavky: ŘP sk. B; čtení technické dokumentace; manuální zručnost; samostatnost; schopnost učit se novým věcem Náplň: pomocné práce (vrtání, průrazy, montáž, tahání kabelů...) při montáži systémů systémů měření a regulace převážně v průmyslových objektech v ČR ale i blízkém zahraničí (SR, PL). Vhodné i pro absolventy. Vzdělání v oboru elektro výhodou.

Společnost

MC Control s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šmahova 1438, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MC Control s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MC Control s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému