Montážní dělník mechanických zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Work Service Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - montážní dělník mechanických zařízení.

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese: Křenová 60, Brno, PO - PÁ 8:00-16:30. Nástup možný ihned - osobní pohovor spojený s prohlídkou pracoviště Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr s 5 týdny dovolené za rok Jednoduchá manuální práce na montážích mechanických zařízení (střídavá práce v sedě a ve stoje) v moderní společnosti pro výrobu ventilů, tlakových spínačů apod. Vstupní lékařská prohlídka hrazená zaměstnavatelem, pracovní oblečení zajištěno Třísměnný provoz Možnost přestupu do kmenového stavu Autobusová doprava na pracoviště ZDARMA Dotované stravování (oběd 26Kč) Zaměstnanecké výhody: Možnost týdenních záloh, doprava na pracoviště zdarma, dotované stravování Místo výkonu práce (adresa): CT Park Modřice, Evropská 852, Brno

Lokalita pracoviště

Evropská 852, 664 42 Modřice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

10.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému