Obráběč kovů - lehká kovovýroba, designové prvky v interiéru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Alfa Styl s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - obráběč kovů - lehká kovovýroba, designové prvky v interiéru.

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: kontakt Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi (vhodné pro absolventy) Hledáme pracovníka do lehké kovovýroby jako záskok za dlouhodobě nemocného zaměstnance. Nástup ihned, konec nejdříve 31.12.2016 s možností přechodu na HPP a prodloužení na neurčito. Jedná se o atypickou výrobu hliníkových doplňků a designových prvků do interiéru. Práce na jednoduchých strojích + sestavení produktů hliník-sklo. Náplň práce: - obsluha jednoduchých výrobních zařízení (vrtačka, pila, frézka, bruska) - kompletace výrobků z hliníkových profilů s výplní sklo, dřevo - řízení dodávky do 3,5t - nakládka / vykládka materiálu Nabízíme: - práce v mladém a příjemném kolektivu - stabilní zázemí menší rodinné firmy - možnost nástupu ihned - práce v centru Brna v příjemném prostředí Požadujeme: - pracovitost, samostatnost, spolehlivost - odpovědnost za odvedenou práci - zručnost a technická zdatnost - řidičský průkaz sk. B

Společnost

Alfa Styl s.r.o.

Lokalita pracoviště

Cyrilská 358, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alfa Styl s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alfa Styl s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému