Key Account Manager - elektro, kabely

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HEIRU CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní náměstci (ředitelé) - key account manager - elektro, kabely.

Náplň pozice - Komunikace a péče o stávající zákazníky - Vyhledávání nových obchodních příležitostí, monitoring trhu - Vedení obchodních jednání - Podílení se na marketingových aktivitách společnosti - Prezentace produktového portfolia společnosti zákazníkům - Zodpovědnost za dosažení obchodních cílů a prodejních výsledků - Reporting výsledků majitelům společnosti Požadujeme - VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření - Znalost segmentu elektro / kabelů výhodou - Víceletou praxi na obchodní pozici, nejlépe na pozici Key Account manažera - Výborné komunikační a prezentační dovednosti - Schopnost komunikovat německy, popřípadě anglicky na úrovni B2 - Samostatnost, flexibilitu - Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), ochota cestovat Nabízíme - Motivující mzdové ohodnocení - Služební automobil, notebook, mobilní telefon - Stravenky/příspěvek na stravování - Zázemí zahraniční stabilní rodinné firmy - Možnost seberealizace - Částečný home office možný vzhledem k faktu, že zaměstnanec bude převážnou část své práce trávit u klientů v terénu - Smlouvu na dobu neurčitou

Společnost

HEIRU CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Těšíkova 385, 588 56 Telč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní ředitel v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní náměstci (ředitelé)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HEIRU CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HEIRU CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému