PRACOVNÍK/-ICE NÁŘEZOVÉHO CENTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bršlík s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - pracovník/-ice nářezového centra.

PRACOVNÍK/-ICE NÁŘEZOVÉHO CENTRA - PP na dobu určitou 1 rok, poté se prodlužuje; nástup ihned; provoz do budoucna dvousměnný, zatím jednosměnný - Náplň práce: obsluha CNC pily Holzma, obsluha olepovacího stroje OTT, manipulace s plošným materiálem a paletami, balení palet - Požadujeme: vyučení, dobrou pracovní morálku, svědomitost, zodpovědnost, praxe ve výrobě nábytku výhodou - Nabízíme: nástupní plat 110 Kč/hod. + osobní ohodnocení, stravenky, pracovní oděv - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu kontaktujte: Štefl Ladislav, tel.: kontakt(volat v pracovní dny od 7:00 do 15:30), e-mail: kontakt

Společnost

Bršlík s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kovová 1179, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bršlík s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bršlík s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému