Operátor mechanické výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Work Service Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - operátor mechanické výroby.

První kontakt telefonicky PO-PÁ 8:00-16.30 hod., e-mailem kontakt nebo osobně Křenová 60, Brno - budova Papírny Brno, 3.patro , PO - PÁ, 8:00 - 16:30 Nástup možný ihned po osobním pohovoru Práce na hlavní pracovní poměr s možností dlouhodobé spolupráce a kariérním růstem Jednoduchá manuální práce vhodná pro ženy i muže v elektrovýrobě (kompletace ventilu, pájení, šroubování, lisování - používání elektrického nářadí) - není nutná praxe Čisté a bezpečné pracovní prostředí Vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem Dvousměnný nebo třísměnný provoz (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00) Dobrá dopravní dostupnost z centra Brna Nabízíme: Práce na pracovní smlouvu, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, klimatizované pracoviště

Lokalita pracoviště

Tuřanka 1236, 627 00 Brno 27 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému