ÚPRAVÁŘ/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VEBA, textilní závody a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin - úpravář/-ka.

Místo výkonu práce: úpravna Olivětín. Nástupní hrubá měsíční mzda: od 15.700,- Kč do 19.930,- Kč + 1.400,- Kč příplatek za směny; perspektiva mzdy: od 16.700,- Kč do 20.930,- Kč + 1.400,- Kč příplatek za směny. Požadavky: vzdělání - SOU, SOŠ; ochota pracovat; zručnost. Nabízené výhody: sociální program dle kolektivní smlouvy. Žádosti a životopisy zasílejte na e-mail: kontakt.

Společnost

VEBA, textilní závody a.s.

Lokalita pracoviště

třída Soukenická 48, 550 01 Broumov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 100 - 21 330 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VEBA, textilní závody a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VEBA, textilní závody a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému