asistentka generální ředitelky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistentka generální ředitelky.

střední vzdělání s maturitní zkouškou, VŠ vzdělání výhodou praxe na obdobné pozici v délce minimálně 3 let výborná znalost českého jazyka znalost pravidel úřední korespondence (norma ČSN 01 6910) časová flexibilita, profesionální vystupování, odolnost vůči stresu aktivní a samostatný přístup k práci velmi dobré organizační a komunikační schopnosti diskrétnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost vynikající znalost práce s PC (MS Office, internet) státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu; který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru trestní bezúhonnost splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. charakteristika pracovního místa: zajišťuje organizační a koordinační činnosti k zabezpečení denního výkonu funkce generální ředitelky koordinuje zpracování stanovisek a materiálů předkládaných generální ředitelce kontroluje dodržování termínů a plnění úkolů uložených generální ředitelkou zajišťuje přijímání návštěv, organizuje pracovní jednání plní operativní úkoly

Lokalita pracoviště

Rašínovo nábřeží 390, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 430 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému