referent/referentka vztahů k veřejnosti samostatného oddělení Komunikace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté pro styk s veřejností - referent/referentka vztahů k veřejnosti samostatného oddělení komunikace.

VŠ vzdělání magisterské nebo bakalářské ( obor marketingová komunikace, žurnalistika, ekonomie, právo) praxe na obdobné pozici výhodou výborná znalost ČJ, znalost cizího jazyka výhodou výborná komunikační schopnost, schopnost tvůrčího psaní, profesionální vystupování, samostatnost, spolehlivost, kreativita, trestní bezúhonnost splnění ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. charakteristika místa: tvůrčí psaní článků a tiskových zpráv, prezentačních materiálů sledování a analyzování informací z médií v oblasti působnosti Úřadu zajišťování informačních a tiskových vztahů Úřadu k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům připravování podkladů pro tisková vyjádření GŘ komunikace s veřejností – zodpovídání dotazů správa soc. sítí Úřadu spolupráce na přípravě jednotného grafického manuálu a webových stránek Úřadu marketingová podpora prodeje významných nemovitostí zajišťování publicity významných akcí, případně některých pracovních jednání a zveřejňování aktuálních informací o Úřadu zajišťování metodické a konzultační činnosti v oblasti komunikace a zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím ve vztahu k ostatním útvarům Úřadu příprava odpovědí na žádosti o informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím

Lokalita pracoviště

Rašínovo nábřeží 390, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 590 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému