Telefonní operátor/ka marketingového oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANARDELIS CAPITAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telefonní operátor/ka marketingového oddělení.

Místo výkonu práce: Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky Pro sjednání pohovoru nás kontaktujte na tel.: kontakta v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt Nabízíme: -stabilní firemní zázemí nadnárodní společnosti -profesionální zázemí v kolektivu -rychlý progresivní kariérní růst -komplexní školící program -možnost pracovní stáže v zaharničí -firemní benefity pro soukromé účely Znalost polského jazyka výhodou. Nástupní plat 20.000,- Kč + provize a bonusový program.

Společnost

ANARDELIS CAPITAL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vratimovská 624, 718 00 Ostrava 18 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANARDELIS CAPITAL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANARDELIS CAPITAL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému