Referent/ka oddělení veřejných zakázek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Veterinární a farmaceutická univerzita Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - referent/ka oddělení veřejných zakázek.

Přihlášky s požadovanými materiály zasílejte do 11.11.2016 na adresu: VFU Brno Personální oddělení Palackého tř. 1946/1 612 42 Brno nebo elektronicky na adresu: kontakt Požadujeme: " vysokoškolské vzdělání " znalost příslušné legislativy, schopnost samostatného tvůrčího řešení problémů " komunikativní dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, systematický způsob práce, soustředěnost, pečlivost " dobrá znalost MS Office " znalost problematiky ekonomických informačních systémů " znalost systému řízení a financování veřejných vysokých škol " praxe s finančním řízením větší organizace " praxe ve vedoucích funkcích min. 5 let " komunikativní znalost anglického jazyka Náplň práce: " správa a ochrana majetku KSK, vč. jeho využití, oprav, údržby a skladování " spolupráce s kontrolními orgány a příprava podkladů ke kontrole " vedení hospodaření KSK " nábor nových zaměstnanců " komunikace s úřady, odborem památkové péče, Ministerstvem kultury, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy " zpracování návrhů ročního čerpání investičních i neinvestičních prostředků " vybírání poplatků za ubytování studentů a ostatních ubytovaných osob a provádění kontroly placení kolejného " tvorba vnitřních předpisů " zpracování výkaznictví a rozborů, vystavování faktur, mzdových a účetní dokladů " řešení přestupků studentů Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: " strukturovaný profesní životopis s přehledem dosavadní praxe " kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání " výpis z rejstříku trestů " motivační dopis /max. 1 strana A4/ " souhlas se zpracováním osobních údajů Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. Univerzita si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit. Předpokládaný nástup: 1. 12. 2016

Lokalita pracoviště

Palackého třída 1946, 612 00 Brno 12 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Veterinární a farmaceutická univerzita Brno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Veterinární a farmaceutická univerzita Brno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému