PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče - pracovník/ice v sociálních službách.

Pravidelné pracoviště: Libnič nebo České Budějovice (Pražská 88) platové ohodnocení při plném úvazku dle odpracované praxe od 12.314,- Kč do 18.543,- Kč + osobní příplatek po zkušební době + příplatky za noční směny, za státní svátky, za sobotu a neděli + zvláštní příplatky možnost zkráceného úvazku - 0,5 nebo 0,75 Nepřetržitý nebo jednosměnný provoz, Požadavky: základní vzdělání, kurz Pracovníka v sociálních službách (možnost doplnění v průběhu zaměstnání), bezúhonnost, komuniace, flexibilita, tvořivost, samostatnost, schopnost týmové práce, ŘP"B" Nabízíme: práce v rozvíjejícím se týmu, zam. výhody - příspěvek na stravování Nástup ihned Životopisy zasílejte na uvedený e-mail nebo poštou. Bližší informace na telefonu.

Společnost

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie

Lokalita pracoviště

Libníč 17, 373 71 Rudolfov (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 314 - 18 543 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému