Operátor ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Work Service Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě - operátor ve výrobě.

Nástup možný ihned Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr s nárokem na 4 týdny dovolené Jednoduchá manuální práce s PC komponenty (kompletování - montáže, balení, pomocné práce ve skladu) Možnost přesčasů za nadstandardní příplatky Vstupní lékařská prohlídka hrazená zaměstnavatelem Možnost výběru buď ranních směn (pouze 3 směny v týdnu) nebo nočních směn (volné víkendy) Možnost přestupu do kmenového stavu Autobusová doprava na pracoviště ZDARMA z Brna nebo Rajhradu Půlroční a roční bonusy (tzv. 13 plat) Místo výkonu práce (adresa): CT Park Modřice, Evropská 863, Brno

Lokalita pracoviště

Evropská 863, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému