Operátorka ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Work Service Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě - operátorka ve výrobě.

- Nástup možný ihned - v případě zájmu možnost prohlídka pracoviště - Vhodné spíše pro ženy - Práce na hlavní pracovní poměr - 5 TÝDNŮ HRAZENÉ DOVOLENÉ - Možnost dlouhodobé spolupráce či přechod do kmenového stavu společnosti - Hrazena vstupní lékařská prohlídka - Jednoduchá manuální práce ve výrobě se zdravotnickým zařízením (balení a distribuce) - Příspěvek na stravování od zaměstnavatele ve výši 55% Příspěvky na dopravu z Brna až 1 050Kč/měsíc Pracoviště: Masarykovo náměstí č.p. 77 664 71 Veverská Bítýška

Lokalita pracoviště

Masarykovo náměstí 77, 664 71 Veverská Bítýška, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému