Operátorka ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Work Service Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě - operátorka ve výrobě.

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese: Křenova 60, Brno, PO - PÁ 8:00 - 16:30. - Jednoduchá manuální práce ve výrobě se zdravotnickým zařízením (balení a distribuce) - Nástup možný po prohlídce pracoviště spojené s osobním pohovorem - Vhodné spíše pro ženy na třísměnný nebo čtyřsměnný provoz (dle dojíždění zaměstnance) - Práce na hlavní pracovní poměr - 5 TÝDNŮ HRAZENÉ DOVOLENÉ - Možnost dlouhodobé spolupráce či přechod do kmenového stavu společnosti - Hrazena vstupní lékařská prohlídka - Příspěvek na stravování od zaměstnavatele ve výši 55% - Příspěvky na dopravu až 1 050Kč/měsíc Zaměstnanecké výhody: Zajištěno ubytování od 150km trvalého bydliště od Vev.Bitýšky, příspěvek na stravování 55% Pracoviště: Masarykovo náměstí č.p. 77, 664 71 Veverská Bítýška

Lokalita pracoviště

Masarykovo náměstí 77, 664 71 Veverská Bítýška, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

10.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému