POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni - pomocná síla do kuchyně.

Pravidelné pracoviště: Libnič platové ohodnocení 12896,- Kč + osobní příplatek po zkušební době směnný provoz kuchyně Požadavky: základní vzdělání, bezúhonnost, spolehlivost Nabízíme: práce v rozvíjejícím se týmu, zam. výhody - příspěvek na stravování Nástup ihned Životopisy zasílejte na uvedený e-mail nebo poštou. Bližší informace na telefonu.

Společnost

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie

Lokalita pracoviště

Libníč 17, 373 71 Rudolfov (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocníci v kuchyni v oboru Gastronomie

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 896 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému