Knihař/seřizovač - pracovník v knihárně, tiskárně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dekameron CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - knihař/seřizovač - pracovník v knihárně, tiskárně.

Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru. Životopis zasílejte na e-mail: kontakt a uvádějte název pozice Ofsetová tiskárna přijme na HPP pracovníka na pozici Knihař/seřizovač pro obsluhu a seřizování strojů v knihárně. Požadujeme: - vzdělání nebo praxe v oboru polygrafie - čistý trestní rejstřík, - manuální zručnost, - kladný přístup k práci, - požadujeme zkušenost se seřízením strojů a jejich obsluhou, - schopnost pracovat samostatně, - ochotu učit se novým věcem, - v případě potřeby ochotu pracovat přesčas. Nabízíme: - nástup ihned - platové ohodnocení dle profesního růstu a zařazení.

Společnost

Dekameron CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lužánecká 2002, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Knihař v oboru Vydavatelství, tisk a polygrafie
Alternativní názvy profese: Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dekameron CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dekameron CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému