Dokumentátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů - dokumentátor/ka.

místo výkonu práce: Heyrovského náměstí č.p. 1888/2, Břevnov, 162 00 Praha 616 kontakt: Fencl Vladimír Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Pracovní náplň: - dokumentace a evidence publikací v interním a akademickém informačním systému dle dané metodiky - editace tiskových a prezentačních materiálů a sborníků ústavu v českém a anglickém jazyce - grafická úprava odborných článků včetně obrazového materiálu a jejich příprava pro publikaci ve vědeckých časopisech - grafická příprava tiskových materiálů ústavu, kompletace a redakce konferenčních sborníků. Očekáváme: - anglický jazyk slovem i písmem min. úrovně FCE, - dobrá znalost češtiny, cit pro jazyk, zkušenost s editací textů vítána, - výborná znalost práce s programy Word, PowerPoint, Adobe Acrobat, Photoshop, Excel, - analytické schopnosti pro práci s databázemi a rejstříky, pečlivost, kreativita.

Lokalita pracoviště

Heyrovského náměstí 1888, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému