Expedient/ka - pracovník/-nice v oblasti prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Aleš Titlbach hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - expedient/ka - pracovník/-nice v oblasti prodeje.

Náplň práce: - zajištění expedice zboží (příjem, výdej zboží ze skladu) - kompletování zásilek - manipulace se zbožím ve skladu Požadujeme: - dobrý zdravotní stav - fyzickou zdatnost - základní znalost na PC - časovou flexibilitu - vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti - schopnost rozhodování pod časovým tlakem - výpis z rejstříku trestů Nabízíme: - nástupní plat 13000,- po uplynutí zkušení doby (3 měsíce) plat 15000,-Kč - perspektivní dlouhodobou spolupráci na základě HPP - moderní pracovní prostředí - zajímavé finanční bonusy za kvalitní a bezchybnou práci a věrnost až 3400,-Kč

Společnost

Aleš Titlbach

Lokalita pracoviště

Nádražní 557, 436 01 Litvínov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aleš Titlbach výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aleš Titlbach o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému