Operátor reklamačního centra - Pracovníci v zákaznických centrech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost I & V Flat s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor reklamačního centra - pracovníci v zákaznických centrech.

místo výkonu práce: Logistický areál, Stránčice u Prahy, kontakat: Umachanov Adam, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Uchazeč provádí diagnostiku a testování mobilních telefonů. Jde o poměrně nenáročnou činnost, kter však vyžaduje smysl pro detail, základní práci s PC, základní matematickou kompetenci a znalost českého nebo slovenského jazyka. Zaměstnavatel je schopen zajistit ubytování i dopravu na pracoviště. Není zde omezení co se týče vzdělání ani praxe.

Společnost

I & V Flat s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti I & V Flat s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost I & V Flat s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému