Stolař/truhlář-brigáda s možností následné pracovní smlouvy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VUES Brno s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - stolař/truhlář-brigáda s možností následné pracovní smlouvy.

Z důvodu zvýšeného objemu prací spojených s expedicí našich strojů hledáme šikovné ruce, které nám brigádně vypomůžou na pozici Stolaře (truhláře). Pokud budeme oboustranně spokojeni, je možné v budoucnu uzavřít pracovní smlouvu na plný úvazek. V rámci Dohody o pracovní činnosti byste se věnoval výrobě a opravě palet, které slouží k vlastní přepravě našich elektrických strojů k zákazníkovi. Jde o práci na hoblovce, pásové pile a na boční brusce na dřevo. Nárazově dle potřeby byste se také podílel na střihání plechů na strojních nůžkách. Jste vyučen v oboru stolař / truhlář s praxí? Můžete být i v důchodu nebo v evidenci Úřadu práce. Hlavně musíte být samostatný a časově pružný. Kromě zajímavé práce nabízíme i stravování za velmi výhodné ceny.

Společnost

VUES Brno s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mostecká 992, 614 00 Brno 14 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dělník dřevozpracující výroby v oboru Dřevozpracující a papírenský průmysl
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VUES Brno s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VUES Brno s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému