skladníci-expediční oddělení-eshop

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jelínek & syn, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladníci-expediční oddělení-eshop.

90% balení produktu do kartonových krabic. 10% příjem a zakládání zboží pracovní doba :dle potřeby možno upravit: od 7hod. do 15.00 hod.; Práce se skládá především na expedičním skladu, kde se převážně balí zboží, ale také přijíma zboží a vybaluje do regálu. Kolektiv na pracovišti se skládá s příjemných mladých lidi. KONTAKT: předem telefonicky nebo e-mailem

Společnost

Jelínek & syn, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Fryštátská 902, 735 64 Havířov 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jelínek & syn, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jelínek & syn, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému