Pracovník/ce sociálních služeb, Pracovník/ce úklidu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - pracovník/ce sociálních služeb, pracovník/ce úklidu.

Kumulovaná funkce na dobu určitou s možností prodloužení. Bližší informace k VŘ na kontakt . KDE JSOU UVEDENY VŠECHNY údaje a doklady potřebné k podání přihlášky na VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ Č. 2016/01 a Č. 2016/02. Dvousměnný provoz v době od 6-19:00 hod. KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY- dosažené vzdělání: nutné absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu podle § 116 písm 1 a) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů nebo vzd. podle zvláštního právního předpisu § 36 zákona č. 96/2004 Sb., způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, ve znění pozdějších předpisů. Dobré komunikační schopnosti, motivovanost pro práci s cílovou skupinou, odolnost vůči stresu a flexibilita, ochota se soustavně vzdělávat a učit novým postupům, orientace v problematice předpisů ze sociální oblasti (zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů; Vyhláška č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů). ŘP sk. "B" vítán, znalost práce na PC (Word, Excel). Výkon sociálních činností na úseku přímé obslužné péče o osoby v pobytových zařízeních sociálních služeb spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podpora soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb . Mechnické mytí, drátkování a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, mechanické klepání koberců, čištění, úklid a dezinfekce klozetů a koupelny, čištění oken (i zdvihových) včetně jednoduchých ventilací, zrcadel, přepážek nebo stěn s olejovýám nátěrem a dřevěným obložením, dlaždic, mytí dveří a zárubní, povrchu kuchyňských linek a vestavěných skříní apod. PŘIHLÁŠKY DO VŘ nejpozději do 15.11.2016 do 12:00 hod. Bližší informace p. Rabenseiferová Renata

Společnost

Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Hradská 113, 789 83 Loštice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 215 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému