sociální pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Český Těšín hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - sociální pracovníci.

Nabízíme: - sociální práce s klienty sociální rehabilitace a charitní poradny - 0,6 pracovní úvazek s možností navýšení (po dobu zástupu za mateřskou a rodičovskou dovolenou), mzda 15 000,- až 16 000,-/plný úvazek - finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Český Těšín - příspěvek na stravování - příspěvek na důchodové připojištění - příspěvek na aktivity dětí - 5 týdnů dovolené - předpokládaný nástup prosinec 2016 Požadujeme: - vzdělání minimálně DiS., VŠ výhodou - odbornou způsobilost pro výkon sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006, § 110 - orientace v systému sociálních dávek a soc. služeb - dobré komunikační dovednosti (schopnost přiblížit legislativu běžným lidem) - vítaná praxe v oblasti sociálního poradenství - základní znalost práce s PC (Word, Excel, internet) - bezúhonnost - spolehlivost, zodpovědnost - schopnost samostatné práce i týmové spolupráce - řidičský průkaz sk. B výhodou Místo výkonu práce: - Český Těšín a okolí Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 10. 2016 poštou na adresu Charita Český Těšín, Charitní poradna, Masarykovy sady 5, 737 01 Český Těšín (obálku označte "výběrové řízení - sociální pracovník"), nebo elektronicky na e-mail: kontakt. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí. Bližší informace: Šárka Jonsztová, tel. kontakt, kontakt

Lokalita pracoviště

Masarykovy sady 88, 737 01 Český Těšín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 000 - 9 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Český Těšín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Český Těšín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému