Odborný logistik - materiálový disponent - Mohelnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky - odborný logistik - materiálový disponent - mohelnice.

Místo výkonu práce: Šumperk, Mohelnice, Mohelnice, 789 85 (Nádražní 30, 789 85 Mohelnice) Kontakt: Kulichová Štěpánka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Zabýváme se výrobou flexibilních systémů přenášejících elektrickou energii v účelových a průmyslových stavbách, ale i v méně obvyklých prostorech. Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/která bude komunikativní. Znalost anglického jazyka a schopnost jeho užití v denní praxi je nutností. Chceme týmové hráče, protože víme, že společná práce nese ty nejlepší výsledky. Budete se věnovat: -objednávání materiálů a sledování objednávek s cílem zajistit materiál pro výrobu v požadovaných termínech a množstvích -každodenní komunikaci s dodavateli z ČR a zahraničí -zavádění nových logistických modelů -optimalizaci skladových zásob -spolupráci s ostatními odděleními v rámci závodu Těšit se můžete na: -flexibilitu v pracovní době -využití jazykových schopností -moderní pracovní prostředí Měl/a byste mít: -SŠ/VŠ vzdělání - pozice je vhodná pro absolventy -komunikativní znalost AJ, NJ výhodou -znalost MS Office -proaktivitu, samostatnost -schopnost dotáhnout věci do konce, orientaci na výsledek -ochotu učit se novým věcem Dále Vám nabízíme -zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností -příležitost k seberealizaci -možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě -atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod

Společnost

Siemens, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 1351, 789 85 Mohelnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému